Nagroda Stowarzyszenia Historyków Starożytności dla prof. Piotra Dyczka

Tuz przed wyjazdem do Albanii spotkała naszego dyrektora prof. dr hab. Piotra Dyczka wielka niespodzianka i wielkie wyróżnienie. Stowarzyszenie Historyków Starożytności postanowiło przyznać mu nagrodę za popularyzację wiedzy o antyku.

Uroczystość odbyła się 28 maja w prestiżowej Sali Kolumnowej Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Ponieważ nasz dyrektor nie mógł w niej uczestniczyć osobiści przekazał swoje podziewania w trybie on-line. Nagrodę odebrała w imienia prof. P. Dyczka prof. Renata Ciołek, od wielu już lat związana z badaniami Ośrodka.